Популярне

Вінниця стала першим містом електронного врядування в Україні

На сесії міської ради, яка відбулась у п’ятницю, 11 травня, депутати підтримали ідею створення Асоціації «Міста електронного врядування України»

Питання якісного і автоматизованого управління містом досить важливе. На сьогоднішній день в оптимізації управлінських дій та рішень суттєво допомагають сучасні інформаційні комунікаційні технології. Вінниця досить стрімко розвивається у напрямку запровадження та активного використання ІТ-технологій, і постійно шукає додаткові ресурси і можливості у цьому напрямку.

Щоб підсилити цю роботу - у Вінниці і було ініційовано створення Асоціації «Міста електронного врядування України».

Очолюватиме Асоціацію мер Вінниці Володимир Гройсман, а виконавчим директором - представник міста-партнера Славутича Валентина Дарнопих (директор Фонду підтримки підприємництва м. Славутич).

Мета діяльності Асоціації - створення ефективної системи управління процесами і територіями, ознайомлення й обмін досвідом в галузі впровадження інформаційно-комунікаційних та електронних технологій, спрямованих на надання якісних послуг населенню та створення якісного інформаційного середовища. З допомогою Асоціації планується в подальшому розвивати е-врядування, залучати донорські кошти, обмінюватись досвідом, поширювати успішні практики. До складу Асоціації вже відомо, що увійдуть Вінниця, Славутич, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Українка, Енергодар, Кузнецовськ.

Також на сесії міської ради депутати погодили місце, де буде стояти пам’ятник Т.Шевченку, затвердили Положення про порядок надання благодійної грошової допомоги мешканцям м. Вінниці, внесли зміни до Програми приватизації майна комунальної власності, підтримали зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку, які передбачають суттєве збільшення обсягів капітальних видатків за рахунок субвенцій та дотацій з державного бюджету, та інші питання, важливі як для міста в цілому, так і для мешканців зокрема. Пише www.myvin.com.ua/
 

Вінниця

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією