Популярне

Тернопільські військові: присвятив себе службі у війську, а за рідну країну готовий віддати життя (відео)

Ризикувати власним життям заради спокою мільйонів інших громадян. Тернопільські військові розповіли про реалії служби за контрактом та про те, що спонукало їх поїхати на Схід.

 

Присвятив себе службі у війську, а за рідну країну готовий віддати життя. Віктор Глов’юк не з чуток знає  про те, що таке військова служба. Хлопець  захищав кордони країни на сході і паралельно здобував вищу освіту в Тернополі. Будучи строковиком, перед Віктором постав складний вибір, і він обрав підписати контракт і піти на передову. Коли запитуємо  чи не шкодує про це, то Віктор з впевненістю каже: стати  військовим -  одне з найбільш виважених рішень  в житті.  

- За час проходження служби за контрактом держава надала мені можливість навчатися у вищому навчальному закладі, вже там я здобув вищу освіту і за сприяння командування планую  піти на офіцерські курси і здобути звання офіцера, - розповідає військовослужбовець ЗСУ Віктор Глов’юк. - Служба у Збройних Силах  України є дуже перспективною та престижною, тому для себе я давно вирішив бути військовим і я не жалію про свій вибір і рекомендую  всім.

Сьогодні просто в центрі Тернополя військовослужбовці розповідали всім охочим про специфіку та особливості служби за контрактом. Все це в рамках місячника популяризації військової служби. Схожі заходи в ці дні проходили й в інших містах області. 

- Цей захід не тільки в Тернополі проводиться. Такі заходи проводяться в кожному районному центрі нашої області, де є  районні військові комісаріати. Військовослужбовці та представники цих частин на території  районного центру проводять такі заходи задля популяризації прийняття громадян на військову службу за контрактом, - каже начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Днесь. 

Престижна робота і висока заробітна плата, попри ці та багато інших плюсів служби за контрактом військові все ж кажуть, в першу чергу, аби виконувати роботу дійсно якісно,  потрібно бути справжнім патріотом своєї  держави. 

- Один з вагомих плюсів є те, що військова служба за контрактом  є сьогодні досить  перспективним видом трудової діяльності, заробітна плата оплачується вчасно і без затримок. Наскільки я знаю, то на сьогоднішній день заробітна плата цивільного населення оподатковується,  а в нас мінімальна зарплата солдата 10500, то він тих  10500 на руки і отримує, - каже військовослужбовець ЗСУ Віктор Снітинський. - В першу чергу це має бути свідомий вибір і поняття того, що це дійсно тобі потрібно і ти дійсно патріот  своєї держави, області і свого міста Тернополя, якщо це дійсно є  в душі, то які б  риси  характеру не були, то воно наведе до цього вибору.

Військові кажуть, підписати контракт зі збройними силами України охочих є чимало. Тож пишаються тим, що є свідомі і сильні захисники. які думають про майбутнє держави і наступних поколінь.

Олександр Микитів
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією