Популярне

Дім

Позбуваємося дрібних комах у квартирі

Мушки, які появляються в квартирі бувають двох видів – дрозофіли та сциарід. Перші полюбляють плоди, інші – оселяються у ґрунтах вазонів. Насправді такої небезпеки, як оса чи бджола вони не несуть: безобідні, маленькі, не кусаються й не жалять.

Шукаємо альтернативу генеральному прибиранню

Жінка завжди була берегинею роду, найважче завдання лягло на її долю, тому нелегко бути жінкою.

Увага: чистка! Приводимо до порядку домашні килими

Практично в кожному будинку на підлозі є килими. Одні стелять їх з метою збереження паркету чи ламінату, інші – щоб не ходити по холодному, ще інші – з метою створення домашнього затишку.

Неприємний запах: як позбутися?

Хоч ми пізнаємо навколишній світ переважно за допомогою зору, нюх інколи відіграє не менш важливу роль, особливо тоді, коли ми заходимо у нове приміщення. Погодьтеся, бути там, де неприємно пахне навряд комусь хочеться.

Усе зайве – геть!

Чи то на генетичному рівні, чи то ще на якомусь рівні, але так вже повелося, що наш народ любить усе зберігати «на всякий випадок». Такі речі не лише займають безліч місця у приміщенні, але й висмоктують енергію.

Як правильно обрати душову кабіну

Якщо у Ваші квартирі чи будинку відведена мала площа для ванної кімнати, то найкращим альтернативним варіантом буде душова кабіна або бокс, як її тепер прийнято називати. Як правильно її обрати у магазині сантехніки?

Штори в інтер’єрі – як вибрати?

Вибір віконних штор для кімнати – особливе завдання для домогосподарки. Від штор залежить емоційний фон кімнати, затишок, а також захист від сонячного світла. Як бачимо, штори виконують не тільки декоративну функцію. Як вибрати штори для інтер’єру?

Як вмістити усі речі в шафу?

Прийшла весна. Разом із цією квітучою порою року нам хочеться разом із нею виглядати гарно, свіжо і чудово. Для цього жінки відправляються на покупки в магазини для оновлення гардеробу. Кожен раз купуючи щось нове, вдома чекає одна і та ж проблема: всі речі у шафу не вміщаються, хоча й одягнути нема що.

Букет квітів - подарунок, який приносить гармонію

Скоро 8 березня і всім жінкам хочеться отримати шикарні букети квіти. Але чи всі ми знаємо, що квіти – не лише предмет розкоші та естетичного задоволення, але і той подарунок, який приносить гармонію в дім та душу.

Як поєднати сім’ю і роботу: поради психолога

Чи доводилося вам коли-небудь мучитись совістю через те, що ви занадто любите свою роботу і віддаєте їй багато часу? Якщо так, то ця стаття саме для вас. Як любити свою роботу, в той момент не забуваючи про найдорожче – свою сім’ю? Спробуємо розібратися разом.

Домашня консервація: «за» і «проти»

Зима у всіх асоціюється не лише з новорічними святами та мандаринами, але й з можливістю нарешті скуштувати домашню консервацію: огірочки, помідорчики… Все смачно, але…чи корисно? На думку багатьох людей усе домашнє та натуральне не може бути шкідливим. Частково це правда, але давайте подумаємо, який головний консервант?

Прискіпливо обираємо текстиль для дому

До текстилю відносять різноманітні види тканин, а також салфетки чи тканинні декорації, які використовують для створення затишної атмосфери в оселі. Ще сюди належать рушники та постіль. Що не дивно, домашні килими та штори теж зараховують до текстилю, вибирати який слід якомога уважніше.

Створюємо затишок в орендованій квартирі

На жаль, не кожен у житті може дозволити собі власне помешкання, тому багато молодих людей-кар’єристів або щойно створених молодих сімей живуть на орендованих квартирах.

Основні обов’язки чоловіка в домі

Дуже часто чоловіки хочуть і можуть допомогти по господарству. Наводимо перелік справ, які можна з легкістю їм доручити.

Правильно використовуємо ароматичні свічки

Майже кожен із нас мав справу з ароматичними свічками. Придбати їх можна в різних магазинах з улюбленим ароматом та й потрібної форми.

П’ятикласник повісився, бо прогуляв школу

Як повідомляє КНК мама увечері насварила сина за прогуляні уроки, а зранку дитину знайшли повішеною.

Певні речі можуть погіршити відносини в домі

Будинок – це особливе місце для кожної людини. Сюди ми повертаємось після роботи, подорожі і важкого дня. Але певні речі у Вашому будинку можуть погіршити відносини. Що може негативно вплинути на стосунки у родині?

Комп’ютерні віруси: що, хто, які та навіщо?

Кожен користувач знає про комп’ютерні віруси. Багато із нас стикалися з ними «один на один» і, звичайно, вони викликають паніку, особливо у «звичайних смертних», тобто не програмістів та комп’ютерників.

Цибуля? Тільки без сліз

Без цибулі не обходиться майже жодна найсмачніша страва. Здавна цибулю ми застосовуємо для профілактики захворювань з однієї сторони, додаємо в їу, аби кращим був смак.

Небажані гості. Як позбутися тарганів?

Багато хто думає, що таргани в домі – дуже рідкісне явище, бо в сучасних умовах вони не здатні вижити. Насправді, ці комахи досі живуть в міських квартирах, створюючи проблеми господарям, бо спостерігати, як безліч лапок бігають по столі, стінах й тарілках в пошуках поживи – явище не з приємних.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією